Na rynku możemy spotkać wiele drukarek 3D, ale nie wszystkie spełniają wymagania projektu Laboratoria Przyszłości. Weź udział w webinarium, na którym pokażemy, jak wygląda profesjonalna drukarka 3D do edukacji oraz jej obsługa. Omówimy wszystkie parametry
Na rynku możemy spotkać wiele drukarek 3D, ale nie wszystkie spełniają wymagania projektu Laboratoria Przyszłości. Weź udział w webinarium, na którym pokażemy, jak wygląda profesjonalna drukarka 3D do edukacji oraz jej obsługa. Omówimy wszystkie parametry i przekażemy niezbędne informacje na temat projektu Laboratoria Przyszłości. Podczas webinarium odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące wyboru drukarki 3D do szkoły spełniającej kryteria projektu. Spotkanie poprowadzą eksperci ds. druku 3D z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu technologii przyrostowych w zakładach produkcyjnych, instytucjach, uczelniach i szkołach.
2021-11-18, 17:57
Na rynku możemy spotkać wiele drukarek 3D, ale nie wszystkie spełniają wymagania projektu Laboratoria Przyszłości. Weź udział w webinarium, na którym pokażemy, jak wygląda profesjonalna drukarka 3D do edukacji oraz jej obsługa. Omówimy wszystkie parametry i przekażemy niezbędne informacje na temat projektu Laboratoria Przyszłości.
Podczas webinarium odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące wyboru drukarki 3D do szkoły spełniającej kryteria projektu.
Spotkanie poprowadzą eksperci ds. druku 3D z wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu technologii przyrostowych w zakładach produkcyjnych, instytucjach, uczelniach i szkołach.
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy