W zeszłym tygodniu razem z firmą TMSYS prowadziliśmy warsztaty dla grupy młodych inżynierów. Uczestnicy samodzielnie zaprojektowali obiekt w Ironcad, a następnie wydrukowali model na drukarce 3D MakerBot. Takie zajęcia to świetny sposób na to, by zachęcić
W zeszłym tygodniu razem z firmą TMSYS prowadziliśmy warsztaty dla grupy młodych inżynierów. Uczestnicy samodzielnie zaprojektowali obiekt w Ironcad, a następnie wydrukowali model na drukarce 3D MakerBot. Takie zajęcia to świetny sposób na to, by zachęcić uczniów do nauki przedmiotów ścisłych. Warsztaty z modelowania 3D oraz drukowania 3D odbyły się w świetnie do tego przystosowanej pracowni MakerBot Engineering Innovation Lab na Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie.
2021-09-15, 10:32
W zeszłym tygodniu razem z firmą TMSYS prowadziliśmy warsztaty dla grupy młodych inżynierów. Uczestnicy samodzielnie zaprojektowali obiekt w Ironcad, a następnie wydrukowali model na drukarce 3D MakerBot. Takie zajęcia to świetny sposób na to, by zachęcić uczniów do nauki przedmiotów ścisłych.

Warsztaty z modelowania 3D oraz drukowania 3D odbyły się w świetnie do tego przystosowanej pracowni MakerBot Engineering Innovation Lab na Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie.
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy