Przełomowe badania w kardiologii i kardiochirurgii. Druk 3D pomaga lekarzom zaplanować małoinwazyjne wszczepienie zastawki aortalnej.
Przełomowe badania w kardiologii i kardiochirurgii. Druk 3D pomaga lekarzom zaplanować małoinwazyjne wszczepienie zastawki aortalnej. Polsko-włoski zespół lekarzy korzysta z modeli aorty z wszczepionymi zastawkami, które zostały przygotowane w naszej pracowni w ramach #UsługiDruku3D na drukarce 3D Stratasys w technologii PolyJet. Dowiedz się więcej o projekcie Valve-in-Valve na ? https://cadxpert.pl/case-study/druk-3d-pomaga-lekarzom-zaplanowac-maloinwazyjne-wszczepienie-zastawki-aortalnej/ Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości zastosowania druku 3D w medycynie? Skontaktuj się z nami: ? uslugi@druk3d.cx ? +48 12 307 25 24 wew. 2
2021-08-30, 10:15
Przełomowe badania w kardiologii i kardiochirurgii. Druk 3D pomaga lekarzom zaplanować małoinwazyjne wszczepienie zastawki aortalnej.

Polsko-włoski zespół lekarzy korzysta z modeli aorty z wszczepionymi zastawkami, które zostały przygotowane w naszej pracowni w ramach #UsługiDruku3D na drukarce 3D Stratasys w technologii PolyJet.

Dowiedz się więcej o projekcie Valve-in-Valve na ? https://cadxpert.pl/case-study/druk-3d-pomaga-lekarzom-zaplanowac-maloinwazyjne-wszczepienie-zastawki-aortalnej/

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości zastosowania druku 3D w medycynie? Skontaktuj się z nami:
? uslugi@druk3d.cx ? +48 12 307 25 24 wew. 2
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy