Połącz elastyczność projektowania w druku 3D z właściwościami mechanicznymi metalu. #UsługiDruku3D Drukujemy z:
Połącz elastyczność projektowania w druku 3D z właściwościami mechanicznymi metalu. #UsługiDruku3D Drukujemy z: ✅ Aluminium (AlSi10Mg) - to stop aluminium łączący dobrą wytrzymałość i właściwości termiczne z lekką masą i elastycznymi możliwościami przetwarzania końcowego. ✅ Tytan (Ti6Al4V) - łączy w sobie doskonałe właściwości mechaniczne z bardzo niską masą właściwą. Materiał ten jest odporny na korozję i stosowany w różnych wymagających środowiskach inżynieryjnych, takich jak lotnictwo. ✅ Stal nierdzewna (SS316L) - stop stali nierdzewnej o niskiej zawartości węgla, znany również jako 1.4404 ✅ PA-AF - to mieszanka proszku aluminiowego i proszku z poliamidu, która umożliwia łatwe obróbkę metalicznych, nieporowate komponentów i jest odporna na wysokie temperatury (130°C) ➡ Szukasz części zamiennych lub narzędzi usprawniających produkcję? Skontaktuj się z nami: ? uslugi@druk3d.cx ? +48 12 307 25 24 wew. 2
2021-04-23, 11:01
Połącz elastyczność projektowania w druku 3D z właściwościami mechanicznymi metalu. #UsługiDruku3D Drukujemy z:

✅ Aluminium (AlSi10Mg) - to stop aluminium łączący dobrą wytrzymałość i właściwości termiczne z lekką masą i elastycznymi możliwościami przetwarzania końcowego.

✅ Tytan (Ti6Al4V) - łączy w sobie doskonałe właściwości mechaniczne z bardzo niską masą właściwą. Materiał ten jest odporny na korozję i stosowany w różnych wymagających środowiskach inżynieryjnych, takich jak lotnictwo.

✅ Stal nierdzewna (SS316L) - stop stali nierdzewnej o niskiej zawartości węgla, znany również jako 1.4404

✅ PA-AF - to mieszanka proszku aluminiowego i proszku z poliamidu, która umożliwia łatwe obróbkę metalicznych, nieporowate komponentów i jest odporna na wysokie temperatury (130°C)

➡ Szukasz części zamiennych lub narzędzi usprawniających produkcję? Skontaktuj się z nami:
? uslugi@druk3d.cx
? +48 12 307 25 24 wew. 2
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy