W środę mieliśmy okazję uczestniczyć w oficjalnym otwarciu Pracowni Technologii Przyrostowych w Zespole Szkół nr 5 w Stargardzie. Laboratorium zostało wyposażone w 12 edukacyjnych drukarek 3D MakerBot SKETCH, a także w inżynieryjne drukarki 3D MakerBot Re
W środę mieliśmy okazję uczestniczyć w oficjalnym otwarciu Pracowni Technologii Przyrostowych w Zespole Szkół nr 5 w Stargardzie. Laboratorium zostało wyposażone w 12 edukacyjnych drukarek 3D MakerBot SKETCH, a także w inżynieryjne drukarki 3D MakerBot Replicator Z18, MakerBot METHOD X, Formlabs Form 3 oraz skanery 3D Shining 3D. Już niebawem opowiemy więcej o tym projekcie, a tymczasem zapraszamy na krótką relację z otwarcia pracowni. PS Mamy nadzieję, że uczniowie wkrótce wrócą do szkoły, by rozpocząć naukę druku 3D na nowych urządzeniach ?
2021-04-16, 16:10
W środę mieliśmy okazję uczestniczyć w oficjalnym otwarciu Pracowni Technologii Przyrostowych w Zespole Szkół nr 5 w Stargardzie. Laboratorium zostało wyposażone w 12 edukacyjnych drukarek 3D MakerBot SKETCH, a także w inżynieryjne drukarki 3D MakerBot Replicator Z18, MakerBot METHOD X, Formlabs Form 3 oraz skanery 3D Shining 3D.

Już niebawem opowiemy więcej o tym projekcie, a tymczasem zapraszamy na krótką relację z otwarcia pracowni.

PS Mamy nadzieję, że uczniowie wkrótce wrócą do szkoły, by rozpocząć naukę druku 3D na nowych urządzeniach ?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015.  Dla dziennikarzy