Wielkimi krokami zbliżają się targi Dni Druku 3D, które odbędą się w Kielcach w dniach 5-7 kwietnia. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska ? w hali F nr 48.
Wielkimi krokami zbliżają się targi Dni Druku 3D, które odbędą się w Kielcach w dniach 5-7 kwietnia. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska ? w hali F nr 48. Zaprezentujemy między innymi drukarki 3D: ✔ Stratasys seria J5 ✔ Stratasys Fortus 450mc ✔ Formlabs Fuse 1 ✔ Form 3L ✔ MakerBot Method X ✔ MakerBot Sketch ...oraz skanery 3D Do zobaczenia w Kielcach! #DniDruku3D #targi #3dprinting #tradeshow
2022-03-23, 13:26
Wielkimi krokami zbliżają się targi Dni Druku 3D, które odbędą się w Kielcach w dniach 5-7 kwietnia. Zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska ? w hali F nr 48.
Zaprezentujemy między innymi drukarki 3D:
✔ Stratasys seria J5
✔ Stratasys Fortus 450mc
✔ Formlabs Fuse 1
✔ Form 3L
✔ MakerBot Method X
✔ MakerBot Sketch
...oraz skanery 3D

Do zobaczenia w Kielcach!

#DniDruku3D #targi #3dprinting #tradeshow
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.