Drukuj mocne, sztywne i odporne na ciepło części z nowego materiału Formlabs Nylon 12 GF ⚙??
Drukuj mocne, sztywne i odporne na ciepło części z nowego materiału Formlabs Nylon 12 GF ⚙?? Materiał wzmacniany włóknem szklanym jest już dostępny do druku 3D w proszkowej technologii SLS na drukarkach Formlabs Fuse 1. ✅ Moduł sprężystości = 2800 MPa ✅ Temperatura ugięcia pod obciążeniem (@1,8 MPa) = 113 °C Dowiedz się więcej na ➡ https://cadxpert.pl/aktualnosci/nylon-12-glass-fiber-nowy-material-w-technologii-sls-dla-drukarek-3d-formlabs-fuse-1
2022-03-03, 14:39
Drukuj mocne, sztywne i odporne na ciepło części z nowego materiału Formlabs Nylon 12 GF ⚙??

Materiał wzmacniany włóknem szklanym jest już dostępny do druku 3D w proszkowej technologii SLS na drukarkach Formlabs Fuse 1.

✅ Moduł sprężystości = 2800 MPa
✅ Temperatura ugięcia pod obciążeniem (@1,8 MPa) = 113 °C

Dowiedz się więcej na ➡ https://cadxpert.pl/aktualnosci/nylon-12-glass-fiber-nowy-material-w-technologii-sls-dla-drukarek-3d-formlabs-fuse-1
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.