Druk 3D sprawdza się w produkcji nietypowych, spersonalizowanych narzędzi produkcyjnych. Elementy o wymiarach 420 x 380 x 260 mm to szablony pozycjonujące do nawiercania otworów wydrukowane dla jednego z klientów z branży #automotive.
Druk 3D sprawdza się w produkcji nietypowych, spersonalizowanych narzędzi produkcyjnych. Elementy o wymiarach 420 x 380 x 260 mm to szablony pozycjonujące do nawiercania otworów wydrukowane dla jednego z klientów z branży #automotive. Dzięki takim narzędziom pracownicy na linii montażowej wykonują swoje zadania w szybki, wygodny i dokładny sposób. Każdy wydruk może być dostosowany do kształtu karoserii, pozycji lub wymiarów otworów. Trzy takie szablony zostały wykonane w ramach #UsługiDruku3D na drukarce 3D Stratasys F770. Potrzebujesz narzędzi produkcyjnych lub funkcjonalnych części? Skontaktuj się z nami ? uslugi@druk3d.cx ? +48 12 307 25 24 wew. 2
2021-10-26, 12:30
Druk 3D sprawdza się w produkcji nietypowych, spersonalizowanych narzędzi produkcyjnych. Elementy o wymiarach 420 x 380 x 260 mm to szablony pozycjonujące do nawiercania otworów wydrukowane dla jednego z klientów z branży #automotive.

Dzięki takim narzędziom pracownicy na linii montażowej wykonują swoje zadania w szybki, wygodny i dokładny sposób. Każdy wydruk może być dostosowany do kształtu karoserii, pozycji lub wymiarów otworów. Trzy takie szablony zostały wykonane w ramach #UsługiDruku3D na drukarce 3D Stratasys F770.

Potrzebujesz narzędzi produkcyjnych lub funkcjonalnych części?
Skontaktuj się z nami ? uslugi@druk3d.cx ? +48 12 307 25 24 wew. 2
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.