Przełomowe badania w kardiologii i kardiochirurgii. Druk 3D pomaga lekarzom zaplanować małoinwazyjne wszczepienie zastawki aortalnej.
Przełomowe badania w kardiologii i kardiochirurgii. Druk 3D pomaga lekarzom zaplanować małoinwazyjne wszczepienie zastawki aortalnej. Polsko-włoski zespół lekarzy korzysta z modeli aorty z wszczepionymi zastawkami, które zostały przygotowane w naszej pracowni w ramach #UsługiDruku3D na drukarce 3D Stratasys w technologii PolyJet. Dowiedz się więcej o projekcie Valve-in-Valve na ? https://cadxpert.pl/case-study/druk-3d-pomaga-lekarzom-zaplanowac-maloinwazyjne-wszczepienie-zastawki-aortalnej/ Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości zastosowania druku 3D w medycynie? Skontaktuj się z nami: ? uslugi@druk3d.cx ? +48 12 307 25 24 wew. 2
2021-08-30, 10:15
Przełomowe badania w kardiologii i kardiochirurgii. Druk 3D pomaga lekarzom zaplanować małoinwazyjne wszczepienie zastawki aortalnej.

Polsko-włoski zespół lekarzy korzysta z modeli aorty z wszczepionymi zastawkami, które zostały przygotowane w naszej pracowni w ramach #UsługiDruku3D na drukarce 3D Stratasys w technologii PolyJet.

Dowiedz się więcej o projekcie Valve-in-Valve na ? https://cadxpert.pl/case-study/druk-3d-pomaga-lekarzom-zaplanowac-maloinwazyjne-wszczepienie-zastawki-aortalnej/

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości zastosowania druku 3D w medycynie? Skontaktuj się z nami:
? uslugi@druk3d.cx ? +48 12 307 25 24 wew. 2
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.