"Razem jesteśmy silni" ? W obliczu rosyjskiej agresji na Ukrainę branża druku 3D łączy siły, by wspólnie wyrazić solidarność z narodem ukraińskim oraz włączyć się w pomoc. Pod oświadczeniem podpisali się prezesi największych firm związanych z produkcją ad
"Razem jesteśmy silni" ? W obliczu rosyjskiej agresji na Ukrainę branża druku 3D łączy siły, by wspólnie wyrazić solidarność z narodem ukraińskim oraz włączyć się w pomoc. Pod oświadczeniem podpisali się prezesi największych firm związanych z produkcją addytywną. Jako wieloletni Partner i Oficjalny Dystrybutor marki Stratasys w Polsce popieramy ten apel i również włączamy się w inicjatywy wspierające osoby poszkodowane w wyniku prowadzonych działań wojennych. #Stratasys #druk3d #drukarka3d #3dprinting #3dprinter #StandwithUkraine #stopwar #nowa
2022-03-07, 10:16
"Razem jesteśmy silni" ? W obliczu rosyjskiej agresji na Ukrainę branża druku 3D łączy siły, by wspólnie wyrazić solidarność z narodem ukraińskim oraz włączyć się w pomoc. Pod oświadczeniem podpisali się prezesi największych firm związanych z produkcją addytywną.

Jako wieloletni Partner i Oficjalny Dystrybutor marki Stratasys w Polsce popieramy ten apel i również włączamy się w inicjatywy wspierające osoby poszkodowane w wyniku prowadzonych działań wojennych.

#Stratasys #druk3d #drukarka3d #3dprinting #3dprinter #StandwithUkraine #stopwar #nowa
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.