Świeża dostawa podręczników do nauki druku 3D w szkole ??
Świeża dostawa podręczników do nauki druku 3D w szkole ?? Podręcznik dla uczniów i nauczycieli "Druk 3D w klasie" to wyjątkowe i unikalne wydawnictwo, które zostało przygotowane przez firmę MakerBot. Podręcznik powstał we współpracy z gronem specjalistów od druku 3D, edukatorów oraz nauczycieli korzystających z drukarek 3D na swoich lekcjach. W książce znajdziemy ✔instrukcje obsługi drukarek 3D MakerBot SKETCH oraz serii MakerBot METHOD, a także ✔porady dotyczące wykorzystania druku 3D w klasie, ✔przykładowe projekty i scenariusze zajęć oraz ✔przydatne wskazówki od samych nauczycieli ? Dowiedz się więcej o druku 3D w edukacji na ➡ https://cadxpert.pl/drukowanie-3d/zastosowania-druku-3d/edukacja/ #laboratoriaprzyszłości #druk3d #edukacja #drukarka3d
2022-02-28, 08:32
Świeża dostawa podręczników do nauki druku 3D w szkole ??

Podręcznik dla uczniów i nauczycieli "Druk 3D w klasie" to wyjątkowe i unikalne wydawnictwo, które zostało przygotowane przez firmę MakerBot. Podręcznik powstał we współpracy z gronem specjalistów od druku 3D, edukatorów oraz nauczycieli korzystających z drukarek 3D na swoich lekcjach.

W książce znajdziemy ✔instrukcje obsługi drukarek 3D MakerBot SKETCH oraz serii MakerBot METHOD, a także ✔porady dotyczące wykorzystania druku 3D w klasie, ✔przykładowe projekty i scenariusze zajęć oraz ✔przydatne wskazówki od samych nauczycieli ?

Dowiedz się więcej o druku 3D w edukacji na ➡ https://cadxpert.pl/drukowanie-3d/zastosowania-druku-3d/edukacja/

#laboratoriaprzyszłości #druk3d #edukacja #drukarka3d
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.