Politechnika Śląska to kolejna polska uczelnia wyposażona w nasz sprzęt ? Drukarki 3D posłużą do edukacji i rozwijania umiejętności obsługi tych urządzeń, a także do celów naukowo-badawczych. Ze sprawdzonych źródeł wiemy, że młodzi inżynierowie wspierani
Politechnika Śląska to kolejna polska uczelnia wyposażona w nasz sprzęt ? Drukarki 3D posłużą do edukacji i rozwijania umiejętności obsługi tych urządzeń, a także do celów naukowo-badawczych. Ze sprawdzonych źródeł wiemy, że młodzi inżynierowie wspierani przez nauczycieli akademickich mają ambitne plany rozwoju technologii druku 3D i materiałów. Trzymamy kciuki za sukces w realizacji projektów ? Do pracowni druku 3D dostarczyliśmy drukarki 3D w technologii FDM MakerBot METHOD X oraz 5x MakerBot SKETCH, a także w technologii SLA/LFS drukarkę 3D Formlabs Form 3. Oprócz drukarek uczelnia wyposażyła się także w skaner 3D marki Shining 3D EinScan Pro HD. Nowoczesne urządzenia do drukowania i skanowania 3D wdrożyła Katedra Materiałów Inżynierskich i Biomedycznych Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach (Katedra Materiałów Inżynierskich i Biomedycznych, Politechnika Śląska ) Instalacją maszyn oraz szkoleniem z obsługi drukarek 3D zajął się nasz ekspert Szymon Staszczak ?
2022-01-24, 09:06
Politechnika Śląska to kolejna polska uczelnia wyposażona w nasz sprzęt ? Drukarki 3D posłużą do edukacji i rozwijania umiejętności obsługi tych urządzeń, a także do celów naukowo-badawczych. Ze sprawdzonych źródeł wiemy, że młodzi inżynierowie wspierani przez nauczycieli akademickich mają ambitne plany rozwoju technologii druku 3D i materiałów. Trzymamy kciuki za sukces w realizacji projektów ?

Do pracowni druku 3D dostarczyliśmy drukarki 3D w technologii FDM MakerBot METHOD X oraz 5x MakerBot SKETCH, a także w technologii SLA/LFS drukarkę 3D Formlabs Form 3. Oprócz drukarek uczelnia wyposażyła się także w skaner 3D marki Shining 3D EinScan Pro HD.

Nowoczesne urządzenia do drukowania i skanowania 3D wdrożyła Katedra Materiałów Inżynierskich i Biomedycznych Wydziału Mechanicznego Technologicznego Politechniki Śląskiej w Gliwicach (Katedra Materiałów Inżynierskich i Biomedycznych, Politechnika Śląska )

Instalacją maszyn oraz szkoleniem z obsługi drukarek 3D zajął się nasz ekspert Szymon Staszczak ?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.