Zdejmowanie modeli po wydrukowaniu w technologii SLA jeszcze nigdy nie było tak proste ?
Zdejmowanie modeli po wydrukowaniu w technologii SLA jeszcze nigdy nie było tak proste ? Platforma robocza z elastyczną nakładką zapewnia ? łatwiejsze i szybsze usuwanie wydruków ? wygodną i czystą pracę ? brak ryzyka uszkodzenia modelu, tak jak przy ręcznym zdejmowaniu modeli z użyciem szpachelki. Wraz z nową wersją drukarek 3D Formlabs Form 3+ / Form 3B+ do oferty trafia platforma robocza Build Platform 2 z opatentowanym rozwiązaniem Quick Release Technology Sprawdź cenę i specyfikację urządzeń Formlabs na ? https://cadxpert.pl/otrzymaj-oferte-na-produkty-formlabs
2022-01-10, 12:13
Zdejmowanie modeli po wydrukowaniu w technologii SLA jeszcze nigdy nie było tak proste ?

Platforma robocza z elastyczną nakładką zapewnia ? łatwiejsze i szybsze usuwanie wydruków ? wygodną i czystą pracę ? brak ryzyka uszkodzenia modelu, tak jak przy ręcznym zdejmowaniu modeli z użyciem szpachelki.

Wraz z nową wersją drukarek 3D Formlabs Form 3+ / Form 3B+ do oferty trafia platforma robocza Build Platform 2 z opatentowanym rozwiązaniem Quick Release Technology

Sprawdź cenę i specyfikację urządzeń Formlabs na ? https://cadxpert.pl/otrzymaj-oferte-na-produkty-formlabs
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.