Jest poniedziałek, to mamy wdrożenie ? Tym razem drukarka 3D Stratasys F370 (najwyższy model z serii F123) trafiła do firmy Cebud - Nowe technologie grzewcze. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją piecokominków do mieszkań.
Jest poniedziałek, to mamy wdrożenie ? Tym razem drukarka 3D Stratasys F370 (najwyższy model z serii F123) trafiła do firmy Cebud - Nowe technologie grzewcze. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją piecokominków do mieszkań. Po co drukarka 3D w takiej firmie?? Jak się okazało CEBUD łączy tradycyjne sposoby ogrzewania z nowoczesną technologią. Kominki marki CEBUD wykorzystują technologie OZE oraz spełniają nowe, rygorystyczne wymogi dotyczące tego typu palenisk. Inżynierowie opracowali i wdrożyli metodę grzewczą wykorzystującą ceramiczny materiał akumulacyjny - AKUBET. Druk 3D jest wykorzystywany jako tańsza alternatywa produkcji matryc do form silikonowych, z których następnie powstają betonowe elementy kominków. Jesteśmy w tej branży od dłuższego czasu, a nasi Klienci wciąż zaskakują nas nowymi aplikacjami ? Cieszymy się, że nasze rozwiązania wspierają tak innowacyjne firmy, pomagając im optymalizować produkcję ? Uwielbiamy takie historie ❤️ Więcej na temat drukarki 3D Stratasys F370 wdrożonej w firmie CEBUD znajdziecie tutaj ➡ https://cadxpert.pl/drukarki-3d/stratasys-f123-series
2021-12-20, 10:55
Jest poniedziałek, to mamy wdrożenie ? Tym razem drukarka 3D Stratasys F370 (najwyższy model z serii F123) trafiła do firmy Cebud - Nowe technologie grzewcze. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją piecokominków do mieszkań.

Po co drukarka 3D w takiej firmie?? Jak się okazało CEBUD łączy tradycyjne sposoby ogrzewania z nowoczesną technologią. Kominki marki CEBUD wykorzystują technologie OZE oraz spełniają nowe, rygorystyczne wymogi dotyczące tego typu palenisk. Inżynierowie opracowali i wdrożyli metodę grzewczą wykorzystującą ceramiczny materiał akumulacyjny - AKUBET. Druk 3D jest wykorzystywany jako tańsza alternatywa produkcji matryc do form silikonowych, z których następnie powstają betonowe elementy kominków.

Jesteśmy w tej branży od dłuższego czasu, a nasi Klienci wciąż zaskakują nas nowymi aplikacjami ? Cieszymy się, że nasze rozwiązania wspierają tak innowacyjne firmy, pomagając im optymalizować produkcję ? Uwielbiamy takie historie ❤️

Więcej na temat drukarki 3D Stratasys F370 wdrożonej w firmie CEBUD znajdziecie tutaj ➡ https://cadxpert.pl/drukarki-3d/stratasys-f123-series
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.