Prototyp butelki wykonany dla huty szkła, która korzysta z drukowania 3D w celu weryfikacji projektów przed uruchomieniem produkcji seryjnej.
Prototyp butelki wykonany dla huty szkła, która korzysta z drukowania 3D w celu weryfikacji projektów przed uruchomieniem produkcji seryjnej. Butelka o wysokości 28 cm i pojemności 1,5 l została wykonana z żywicy Clear na drukarce 3D Formlabs Form 3L w technologii SLA/LFS. Potrzebujesz szybkiej weryfikacji projektu? Skorzystaj z #UsługiDruku3D i otrzymaj prototyp w zaledwie kilka dni. Skontaktuj się z nami ? uslugi@druk3d.cx ? 12 307 25 24 wew. 2 ? 883 044 448
2021-12-15, 09:51
Prototyp butelki wykonany dla huty szkła, która korzysta z drukowania 3D w celu weryfikacji projektów przed uruchomieniem produkcji seryjnej.

Butelka o wysokości 28 cm i pojemności 1,5 l została wykonana z żywicy Clear na drukarce 3D Formlabs Form 3L w technologii SLA/LFS.

Potrzebujesz szybkiej weryfikacji projektu? Skorzystaj z #UsługiDruku3D i otrzymaj prototyp w zaledwie kilka dni. Skontaktuj się z nami ? uslugi@druk3d.cx ? 12 307 25 24 wew. 2 ? 883 044 448
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.