Jak wykorzystać środki z rządowego programu MEiN Laboratoria Przyszłości❓
Jak wykorzystać środki z rządowego programu MEiN Laboratoria Przyszłości❓ Na co zwrócić uwagę przy wyborze Drukarki 3D lub Skanera 3D❓ Na te oraz inne pytania odpowiedzieliśmy na wczorajszej konferencji organizowanej przez Biuro Link. Zaprezentowaliśmy od strony praktycznej drukarki 3D MakerBot oraz Skanery 3D zgodne z wymogami programu Laboratoria Przyszłości. ➡ Ominęło Cię spotkanie? Już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenie XIV Ogólnopolski Zlot Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorów
2021-11-30, 09:18
Jak wykorzystać środki z rządowego programu MEiN Laboratoria Przyszłości❓
Na co zwrócić uwagę przy wyborze Drukarki 3D lub Skanera 3D❓ Na te oraz inne pytania odpowiedzieliśmy na wczorajszej konferencji organizowanej przez Biuro Link. Zaprezentowaliśmy od strony praktycznej drukarki 3D MakerBot oraz Skanery 3D zgodne z wymogami programu Laboratoria Przyszłości.

➡ Ominęło Cię spotkanie? Już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenie XIV Ogólnopolski Zlot Innowacyjnych Nauczycieli i Dyrektorów
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.