Robotyzacja, cyfryzacja, automatyzacja produkcji i druk 3D to wyznaczniki Przemysłu 4.0. Na konferencji IOT 2021 w Czechowicach-Dziedzicach zaprezentowaliśmy profesjonalne drukarki 3D, które doskonale wpisują się w te trendy.
Robotyzacja, cyfryzacja, automatyzacja produkcji i druk 3D to wyznaczniki Przemysłu 4.0. Na konferencji IOT 2021 w Czechowicach-Dziedzicach zaprezentowaliśmy profesjonalne drukarki 3D, które doskonale wpisują się w te trendy. W formule krótkich spotkań na wzór "speed dating" mogliśmy przedstawić korzyści zastosowania technologii przyrostowych w nowoczesnych przedsiębiorstwach. Druk 3D to nie tylko szybkie prototypowanie, ale również produkcja nietypowych gripperów, mocowań, obudów, pozycjonerów i narzędzi produkcyjnych. Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a wszystkim uczestnikom wydarzenia za spotkania i ciekawe rozmowy ?
2021-11-02, 13:02
Robotyzacja, cyfryzacja, automatyzacja produkcji i druk 3D to wyznaczniki Przemysłu 4.0. Na konferencji IOT 2021 w Czechowicach-Dziedzicach zaprezentowaliśmy profesjonalne drukarki 3D, które doskonale wpisują się w te trendy.

W formule krótkich spotkań na wzór "speed dating" mogliśmy przedstawić korzyści zastosowania technologii przyrostowych w nowoczesnych przedsiębiorstwach.

Druk 3D to nie tylko szybkie prototypowanie, ale również produkcja nietypowych gripperów, mocowań, obudów, pozycjonerów i narzędzi produkcyjnych.

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie, a wszystkim uczestnikom wydarzenia za spotkania i ciekawe rozmowy ?
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.