Czy wiesz, że w trzeciej generacji drukarek 3D Formlabs wielkość plamki lasera została zmniejszona do 85 mikrometrów, a głowica optyczna LPU emituje wiązkę lasera zawsze pod tym samym kątem? Zapewnia to niezrównaną jakość i precyzję w odwzorowaniu nawet n
Czy wiesz, że w trzeciej generacji drukarek 3D Formlabs wielkość plamki lasera została zmniejszona do 85 mikrometrów, a głowica optyczna LPU emituje wiązkę lasera zawsze pod tym samym kątem? Zapewnia to niezrównaną jakość i precyzję w odwzorowaniu nawet najdrobniejszych detali. Zastanawialiście się, jak działa drukarka 3D w innowacyjnej technologii LFS? W komentarzu znajdziecie linki do naszych materiałów edukacyjnych i wirtualnej prezentacji. Druk 3D SLA/LFS bez tajemnic ⬇⬇⬇ Linki w komentarzu
2021-10-08, 11:36
Czy wiesz, że w trzeciej generacji drukarek 3D Formlabs wielkość plamki lasera została zmniejszona do 85 mikrometrów, a głowica optyczna LPU emituje wiązkę lasera zawsze pod tym samym kątem? Zapewnia to niezrównaną jakość i precyzję w odwzorowaniu nawet najdrobniejszych detali.

Zastanawialiście się, jak działa drukarka 3D w innowacyjnej technologii LFS? W komentarzu znajdziecie linki do naszych materiałów edukacyjnych i wirtualnej prezentacji.

Druk 3D SLA/LFS bez tajemnic ⬇⬇⬇ Linki w komentarzu
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.