Materiał od jednego z naszych klientów z branży militariów, wyposażenia dla służb i wojska. Wydrukowane elementy w prosty sposób pozwalają na zmianę pozycji kabury. Każdy strzelec może indywidualnie dopasować położenie broni według swoich potrzeb. Mocowan
Materiał od jednego z naszych klientów z branży militariów, wyposażenia dla służb i wojska. Wydrukowane elementy w prosty sposób pozwalają na zmianę pozycji kabury. Każdy strzelec może indywidualnie dopasować położenie broni według swoich potrzeb. Mocowanie z drukarki 3D umożliwiło przekształcenie fabrycznego modelu w nowy produkt. Prototyp systemu RT do kabur kydex powstał w proszkowej technologii SLS na maszynie Formlabs Fuse 1. Potrzebujesz funkcjonalnych części? Sprawdź #UsługiDruku3D Skontaktuj się z nami ? uslugi@druk3d.cx ? +48 12 307 25 24 wew. 2
2021-09-21, 09:40
Materiał od jednego z naszych klientów z branży militariów, wyposażenia dla służb i wojska. Wydrukowane elementy w prosty sposób pozwalają na zmianę pozycji kabury. Każdy strzelec może indywidualnie dopasować położenie broni według swoich potrzeb. Mocowanie z drukarki 3D umożliwiło przekształcenie fabrycznego modelu w nowy produkt.

Prototyp systemu RT do kabur kydex powstał w proszkowej technologii SLS na maszynie Formlabs Fuse 1.

Potrzebujesz funkcjonalnych części? Sprawdź #UsługiDruku3D
Skontaktuj się z nami ? uslugi@druk3d.cx ? +48 12 307 25 24 wew. 2
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.