Zobacz z bliska przemysłowe drukarki 3D. CadXpert zaprasza na Dni Otwarte
W związku z otwarciem nowego showroomu z drukarkami 3D firma CadXpert zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się w dniach 26-31 lipca, od poniedziałku do soboty w siedzibie firmy w Krakowie przy ul. Ciepłowniczej 23. Umów się na spotkanie i zobacz z bliska ponad 12 różnych modeli profesjonalnych systemów do druku 3D oraz najnowsze skanery 3D.
2021-07-13, 14:49

W związku z otwarciem nowego showroomu z drukarkami 3D firma CadXpert zaprasza na Dni Otwarte, które odbędą się w dniach 26-31 lipca, od poniedziałku do soboty w siedzibie firmy w Krakowie przy ul. Ciepłowniczej 23. Umów się na spotkanie i zobacz z bliska profesjonalne systemy do druku 3D oraz najnowsze skanery 3D.

Ponad 12 różnych modeli drukarek 3D w tym nowości 2021 roku: wielkoformatowy FDM - Stratasys F770 oraz Formlabs Fuse 1 w technologii SLS. A do tego produkcyjne drukarki 3D, desktopowe urządzenia i wielofunkcyjne skanery 3D. To wszystko czeka na nas w ramach Dni Otwartych w nowym Salonie Druku 3D firmy CadXpert w Krakowie.

"Na jednym poziomie umieściliśmy produkcyjne i typowo przemysłowe drukarki 3D – wyjaśnia Michał Bryda-Przybyszewski, specjalista ds. marketingu w CadXpert – takie jak: Stratasys Fortus 450mc, Stratasys F770 i Stratasys F123 Series. W parku maszynowym znajdziemy również drukarkę 3D Formlabs Fuse 1 wraz ze stacją do separacji proszku Fuse Sift. Na drugim piętrze naszego showroomu przygotowaliśmy ekspozycję desktopowych drukarek 3D. Będzie tu można zobaczyć m.in. drukarki 3D Formlabs Form 3 oraz wielkoformatową Form 3L, a także drukarki 3D MakerBot z serii METHOD. A do tego skanery 3D marki Shining 3D, DOF i Faro Focus. Oprócz maszyn i urządzeń będzie można zapoznać się z przykładowymi wydrukami, które obrazują potencjał technologiczny drukarek oraz możliwości materiałów do druku".

W ramach Dni Otwartych można umówić się na indywidualne spotkanie z przedstawicielem firmy lub wziąć udział w oprowadzaniu grupowym. Podczas zwiedzania we wtorek i w czwartek o godz. 11:00 zostanie zaprezentowana praca z drukarką 3D Formlabs Fuse 1 oraz urządzeniem do separacji proszku Fuse Sift.

Z uwagi na obostrzenia sanitarne związane z pandemia COVID-19 organizator prosi o rejestrowanie swojej wizyty poprzez formularz dostępny na stronie wydarzenia.

Dni Otwarte w nowym Salonie Druku 3D

Kraków, ul. Ciepłownicza 23

26 – 31 lipca 2021

poniedziałek – piątek w godz. 8-19

sobota w godz. 9-15

Więcej szczegółów i formularz rejestracyjny: cadxpert.pl/dni-otwarte-w-salonie-druku-3d/

KONTAKT / AUTOR
Michał Bryda-Przybyszewski
Specjalista ds. marketingu
CadXpert
577 566 662
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.