Bezpłatne webinarium: Skanowanie 3D w przemyśle – praktyczne przykłady zastosowania skanerów 3D
Firmy CadXpert i VPI Polska zapraszają na darmowe szkolenie online poświęcone skanowaniu 3D w przemyśle. Podczas webinaru prowadzący Mateusz Gacek omówi przykłady zastosowania skanerów 3D w tej branży, zaprezentuje wybrane modele urządzeń oraz pokaże, jak działają. W trakcie szkolenia opowie także o realnych korzyściach, jakie uzyskują firmy po wdrożeniu technologii skanowania 3D.
2021-05-31, 13:43

Bezpłatne webinarium: Skanowanie 3D w przemyśle – praktyczne przykłady zastosowania skanerów 3D

Firmy CadXpert i VPI Polska zapraszają na darmowe szkolenie online poświęcone skanowaniu 3D w przemyśle. Podczas webinaru prowadzący Mateusz Gacek omówi przykłady zastosowania skanerów 3D w tej branży, zaprezentuje wybrane modele urządzeń oraz pokaże, jak działają. W trakcie szkolenia opowie także o realnych korzyściach, jakie uzyskują firmy po wdrożeniu technologii skanowania 3D

Bezpłatne webinarium odbędzie się 10 czerwca (czwartek). Początek o godz. 11:00.

Na szkoleniu prowadzący omówi takie zagadnienia jak:

  • Praktyczne przykłady zastosowania skanerów 3D w przemyśle
  • Jak przygotować model do procesu inżynierii odwrotnej
  • Jak zeskanować model przy zastosowaniu dwóch skanerów: EinScan HX oraz EinScan PRO HD
  • W jaki sposób zastosowanie skanera 3D w branży przemysłowej pozwoli zaoszczędzić czas i pieniądze

W trakcie wydarzenia będzie także możliwość zadawania pytań, na które odpowie prowadzący webinar.

Szkolenie skierowane jest do każdego, kto chciałby zdobyć lub poszerzyć swoją wiedzę na temat nowoczesnej technologii skanowania 3D, oraz do małych i dużych firm, które chcą zoptymalizować pracę w swoich zakładach.

Prelegentem będzie Mateusz Gacek — ekspert ds. skanerów 3D i skanowania 3D. Na co dzień zajmuje się wdrożeniami skanerów 3D w firmach i prowadzeniem szkoleń. Doradza firmom i ukazuje sposoby na udoskonalenie procesów w przedsiębiorstwach. Specjalista od skanerów 3D na światło strukturalne oraz laserowe.

Spotkanie w formie online będzie trwało około godziny. Webinarium będzie można oglądać na żywo lub otrzymać dostęp do nagrania. Osoby, które chciałyby wziąć udział w wydarzeniu, mogą zarejestrować się poprzez specjalny formularz

KONTAKT / AUTOR
Michał Bryda-Przybyszewski
Specjalista ds. marketingu
CadXpert
577 566 662
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.