Zdobądź wiedzę o technologii druku 3D i wygraj jedną z trzech drukarek 3D
Ruszyła pierwsza w Polsce platforma szkoleniowa poświęcona technologiom przyrostowym. Kurs online „Technologie Druku 3D od podstaw” zawiera 12 odcinków unikatowej wiedzy przygotowanej przez ekspertów i praktyków. Kup kurs, weź udział w konkursie i wygraj jedną z trzech drukarek 3D: Creality Ender 3, Anycubic Photon Mono lub Makerbot Method.
2021-05-25, 13:49

Zdobądź wiedzę o technologii druku 3D i wygraj jedną z trzech drukarek 3D

Ruszyła pierwsza w Polsce platforma szkoleniowa poświęcona technologiom przyrostowym. Kurs online „Technologie Druku 3D od podstaw” zawiera 12 odcinków unikatowej wiedzy przygotowanej przez ekspertów i praktyków. Kup kurs, weź udział w konkursie i wygraj jedną z trzech drukarek 3D: Creality Ender 3, Anycubic Photon Mono lub Makerbot Method.

Platforma szkoleniadruk3d.pl to certyfikowany program szkoleniowy przeznaczony dla osób zarówno początkujących, jak i zaznajomionych z technologiami druku 3D, od hobbystów i studentów po inżynierów, lekarzy, nauczycieli czy kadrę kierowniczą.

Treść kursu zaprojektowali eksperci-praktycy z branży druku 3D specjalizujący się w różnych technologiach przyrostowych. Dzięki temu szkolenie zawiera unikalną wiedzę przekazaną w przejrzystej formie e-lekcji. Kurs pozwala usystematyzować wiedzę na temat druku 3D i daje podstawy do dalszej nauki obsługi drukarek 3D.

Platforma szkoleniadruk3d.pl to program, który wyróżnia jego certyfikacja wg standardu SUS 2.0. Ten atest uprawnia do świadczenia profesjonalnych usług z zakresu szkoleń i doradztwa. Szkolenie sprawdzi się dla osób, które chcą rozpocząć karierę zawodową w branży druku 3D lub dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje kompetencje. Przedsiębiorcy, z tego kursu dowiedzą się, jak druk 3D może pomóc w ich firmie, a osoby, które dopiero zaczynają myśleć o własnej drukarce 3D po tym szkoleniu poznają możliwości druku 3D.

Co zawiera Kurs „Technologie Druku 3D od podstaw”?

Szkolenie zawiera 12 odcinków unikatowej wiedzy i praktycznych rozwiązań. Z programem kursu można zapoznać się na www.szkoleniadruk3d.pl

Po zakupie kursu „Technologie Druku 3D od podstaw” otrzymujemy dostęp do platformy e-learningowej, a w niej czeka nas:

  • 12 odcinków o druku 3D
  • mobilny, nieograniczony dostęp 24/7
  • ponad 14 godzin dodatkowych webinarów
  • 75 stron kompendium wiedzy o druku 3D
  • quizy, test końcowy
  • imienny certyfikat

a także:

  • indywidualne/grupowe konsultacje
  • indywidualny pokaz technologii
  • walizka z przykładowymi wydrukami

Wygraj jedną z trzech drukarek 3D

Aby wziąć udział w organizowanym konkursie należy kupić dowolny pakiet kursu i odpowiedzieć na zadanie konkursowe w komentarzu pod tym filmem na Facebooku -> https://www.facebook.com/szkoleniadruk3d/videos/2843160372603741/
Autor lub autorka najbardziej kreatywnej odpowiedzi otrzyma nagrodę w postaci jednej z trzech drukarek: Creality Ender 3, Anycubic Photon Mono lub Makerbot Method.

Zadanie konkursowe:
Przedstaw w najbardziej kreatywny sposób co przydatnego dla Twojego otoczenia prywatnego lub zawodowego wydrukowałbyś na drukarce Makerbot Method?

Szczegóły na temat konkursu oraz jego regulamin można znaleźć na platformie szkoleniowej www.szkoleniadruk3d.pl

Szkolenia Druk 3D zapraszają także na swoje media społecznościowe:
Facebook: www.facebook.com/szkoleniadruk3d
Instagram: www.instagram.com/szkoleniadruk3d

KONTAKT / AUTOR
Michał Bryda-Przybyszewski
Specjalista ds. marketingu
CadXpert
577 566 662
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.