Nowości na polskim rynku - skanery 3D FreeScan UE7 i UE11
Najnowsze skanery 3D FreeScan UE7 oraz UE11 są już dostępne w ofercie firmy CadXpert. Nowości, o których mowa, to laserowe ręczne skanery 3D, które oferują ponadprzeciętne możliwości w konkurencyjnej cenie. Po raz kolejny, ich producent, marka Shining 3D udowadnia, że jest liderem w dostarczaniu zaawansowanych technologicznie urządzeń, jakimi są skanery 3D.
2021-04-09, 08:53

Nowości na polskim rynku - skanery 3D FreeScan UE7 i UE11

Najnowsze skanery 3D FreeScan UE7 oraz UE11 są już dostępne w ofercie firmy CadXpert.
Nowości, o których mowa, to laserowe ręczne skanery 3D, które oferują ponadprzeciętne możliwości w konkurencyjnej cenie.  Po raz kolejny, ich producent, marka Shining 3D udowadnia, że jest liderem w dostarczaniu zaawansowanych technologicznie urządzeń, jakimi są skanery 3D. 

Te wysokiej klasy urządzenia metrologiczne pozwalają zachować wyjątkową dokładność pomiarów nawet w trudnych warunkach operacyjnych. Ich ergonomiczna i lekka konstrukcja pozwala na łatwą obsługę, zapewniając precyzyjne rozwiązania kontrolne na poziomie metrologicznym. Urządzenie świetnie sprawdza się w przemyśle motoryzacyjnym, transportowym, lotniczym, produkcji maszyn oraz kontroli jakości. Skanery 3D FreeScan UE dedykowane są zarówno dla użytkowników wymagających, jak i tych rozpoczynających pracę z wykorzystaniem tych urządzeń.

Co wyróżnia skanery 3D FreeScan UE7 i UE11?

Wysokie parametry urządzenia klasy metrologicznej​ – w tym przypadku, to rzadko spotykana dokładność skanowania do 0,02 mm. Dokładność objętościowa wynosi 0,02 mm + 0,04 mm / m, natomiast skanowanie odbywa się z prędkością aż do 1 020 000 pkt/s.

Stabilność powtarzalnych pomiarów - podczas wielokrotnego pomiaru tego samego przedmiotu skaner 3D FreeScan UE zapewnia spójne wyniki, co potwierdza niezawodność urządzenia.

Niska waga  - urządzenie waży zaledwie 670g, dzięki czemu skanowanie ręczne jest bardzo proste, a obsługujący nie odczuwa zmęczenia wynikającego z długiego czasu pracy ze skanerem 3D.

Szeroki zakres adaptacji materiałowych - urządzenie jest przystosowane do pracy w wymagających warunkach. Niebieskie światło laserowe pozwala na bezproblemowy skan. W tym także ciemnych oraz błyszczących obiektów.

Wysoka wydajność - duży obszar skanowania do 510 * 520 mm zapewnia większe pole widzenia dla płynniejszego i bardziej wydajnego skanowania.

Prosta i intuicyjna obsługa oprogramowania – wyjątkowo przyjazny dla użytkownika system operacyjny z prostą konfiguracją oprogramowania i wskazówkami przez cały proces przepływu pracy, który umożliwia użytkownikom łatwe opanowanie operacji.

Bezproblemowe podłączanie do oprogramowania kontrolnego - Dane ze skanowania można jednym kliknięciem zaimportować do oprogramowania inspekcyjnego, takiego jak Geomagic Control X, Verisurf Inspect i Einsense Q, zwiększając wydajność inspekcji.

Poznaj więcej szczegółów na temat skanerów 3D z serii FreeScan EU

Źródło: www.cadxpert.pl

KONTAKT / AUTOR
Iwona Gasińska
ZAŁĄCZNIKI
freescan-1.png
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress
Copyright © 2015-2022.  Dla dziennikarzy
Strona, którą przeglądasz jest dedykowaną podstroną serwisu biuroprasowe.pl, administrowaną w zakresie umieszczanych na niej treści przez danego użytkownika usługi Wirtualnego biura prasowego, oferowanej przez WhitePress sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku–Białej.

WhitePress sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za treści oraz odesłania do innych stron internetowych zamieszczone na podstronach serwisu przez użytkowników Wirtualnego biura prasowego lub zaciągane bezpośrednio z innych serwisów, zgodnie z wybranymi przez tych użytkowników ustawieniami.

W przypadku naruszenia przez takie treści przepisów prawa, dóbr osobistych osób trzecich lub innych powszechnie uznanych norm, podmiotem wyłącznie odpowiedzialnym za naruszenie jest dany użytkownik usługi, który zamieścił przedmiotową treść na dedykowanej podstronie serwisu.