PRACA: Przedstawiciel handlowy w firmie z branży druku 3D
Firma CADXPERT - w związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz marki STRATASYS w Polsce - szuka kandydatów na stanowiska: Przedstawiciel Handlowy - Kraków oraz Przedstawiciel Handlowy - Lębork. Zachęcamy do aplikowania!
2019-01-18, 11:42

CADXPERT - w związku z dynamicznym rozwojem firmy oraz marki STRATASYS w Polsce - szuka kandydatów na stanowiska: Przedstawiciel Handlowy - Kraków oraz Przedstawiciel Handlowy - Lębork. Zachęcamy do aplikowania!

Firma CADXPERT to lider rynku druku 3D i autoryzowany dystrybutor profesjonalnych systemów druku 3D firmy STRATASYS, największego na świecie producenta drukarek 3D.

Aktualne oferty pracy:

Przedstawiciel Handlowy
Miejsce pracy: Kraków

Miejsce pracy: Lębork

W temacie wiadomości proszę podać miasto, którego dotyczy oferta.

Główne zadania na stanowisku:

  • Realizacja celów sprzedażowych poprzez rozwój współpracy z obecnymi i z potencjalnymi klientami
  • Spotkania z klientami w celu poznania ich potrzeb, planowanie i odbywanie wizyt handlowych u potencjalnych klientów (cała Polska), możliwe wyjazdy zagraniczne
  • Budowanie i utrzymywanie trwałych relacji z klientami i partnerami handlowymi, pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych
  • Prezentowanie firmy na targach branżowych
  • Systematyczne raportowanie swojej pracy

Jakie są oczekiwania od kandydatów?

  • Umiejętności prowadzenia rozmów i prezentacji handlowych
  • Komunikatywności, samodzielności, dyspozycyjności, profesjonalizmu w działaniu
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Gotowości do wyjazdów służbowych

Co firma oferuje pracownikom?

  • Stabilne zatrudnienie (po okresie próbnym) na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie składające się z podstawy oraz motywacyjnego systemu premiowego
  • Pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Pracę w nowoczesnej i rozwijającej się branży
  • Szkolenia podnoszące Twoje umiejętności
  • Narzędzia niezbędne do realizacji celów sprzedażowych (samochód, laptop, telefon)
  • Możliwość awansu
  • System benefitów pozapłacowych: system prywatnej opieki zdrowotnej i kartę MultiSport
  • Prace w młodym zespole, pozytywną atmosferę

Prosimy o przesyłanie swoich CV wraz z dopisaną klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: info@druk3d.cx
Zobacz ofertę na: PRACA W CADXPERT

W temacie wiadomości prosimy podać nazwę oferty i wybrane miasto: Przedstawiciel Handlowy – Kraków lub Przedstawiciel Handlowy – Lębork

KONTAKT / AUTOR
Michał Bryda-Przybyszewski
Specjalista ds. marketingu
CadXpert
577 566 662
POBIERZ JAKO WORD
Pobierz .docx
Biuro prasowe dostarcza WhitePress